התאמה אידיאלית של מזגן לצרכים האישיים

במשרד או במקום עבודה

בכל משרד או מקום עבודה משותף, תמיד יהיה הויכוח על המזגן. מי שכבר עבד במשרד מרובה עובדים מכיר את הסיטואציה. מאידך, ישנם בתים בהם המזגן מקפיא את הטמפרטורה או לא מקרר כלל, באחרים פרישת הקירור אינה מספקת ואילו ישנם מזגנים המיועדים לשטחים גדולים ומותקנים בדירות קטנות למדי. התאמת המזגן מתבצעת כיום לפי עלותו או על בסיס ידע כללי מועט למדי, ולכן ניתן לראות לא מעט תקלות מזגנים המצריכות שירותי תיקון מזגנים מקצועיים.

סוג המזגן

בחירה נבונה של סוג המזגן בכוחה למנוע הוצאות מיותרות על טכנאי מזגנים ועל שירותי תיקון מזגנים בשל התאמת הנתונים הפיזיים של המזגן לחלל בו הוא מותקן. סוגי המזגנים השונים כוללים כמה וכמה דגמים. הכרה של תכונותיו העיקריות של כל מזגן הינה בבחינת חסכון כספי משמעותי וצעד חכם לטווח הארוך.

מזגן חלון

מזגן חלון, הוא הנקרא מזגן מפוצל, הוא מסוג המזגנים השנוא יותר על טכנאי מזגנים משום שהמנוע שלו מותקן מחוץ לחלון הדירה. לעיתים נדרשת אקרובטיקה לצורך תיקון מזגנים אלו שכן יש צורך לצאת אל חלקו החיצוני של הבית, גם אם הוא בגובה רב.  העלות של שירותי תיקון מזגנים עולה פחות מאחרים, תלוי בסוג התיקון. גם המזגנים עצמם עולים מעט יחסית אך מרעישים יותר.

מזגן עילי

מזגן עילי מחייב יצירת תעלות מתאימות בבית, בדרך כלל על ידי הנמכת התקרות. שירותי תיקון מזגנים בדגמים אלו מחייבים איש מקצוע בעל ניסיון והכרה של התחום הספציפי הזה. היתרון של מזגנים אלו, זאת יכול להעיד כל טכנאי מזגנים – הוא הפעולה השקטה שלהם ויתרונם על פני מזגנים אחרים. המזגנים האחרים דומים במערכת ההפעלה שלהם, וכולם נכללים תחת הקטגוריה של מזגנים מפוצלים – אלו הם מזגן רצפתי ומיני מרכזי המוכר.

דילוג לתוכן