קידום אתרים – שאלות נפוצות

קידום אתרים מעסיק מיליוני אנשים בעולם ובצדק. פלטפורמת האינטרנט ברובה מונעת דרך קידום אתרים . גם אם כתבו עליכם פעם כתבה ורבים הגולשים קראו את הכתבה היא קודמה ובתוך כך אותו אתר שבה נכתבה הכתבה. המטרה הושגה למעשה. את המידע שרצינו לפרסם ולעדכן את קהל גולשי הרשת הושג. מאידך, זהו רק קצה חוט בסוגיית קידום אתרים. מדובר בתורה שלמה שמסתתרת מאחורי המילה הארוכה ובעצם הפעולות שצריך לבצע על מנת ליצור קידום אתרים לכול אתר ואתר ברשת.

אתם שואלים אנחנו עונים:

מה זה קידום אתרים בקצרה?

תשובה: מבחר פעולות על מנת ליצור קידום עבור האתר ובתוך כך יוצר תנועה של גולשים על פי מילות חיפוש המתאימות את אופי האתר מוצריו ושירותיו. כול אלו מותאמים למנועי החיפוש ובפרט לגוגל. התוצאות אתר מקודם , נצפה בדפים הראשונים, חשיפה גבוהה והשגת יעדים.

יש לי אתר ייחודי במינו – האם אני צריך בכול זאת לקדם אותו?

תשובה: כול אחד חושב שהאתר שלו מיוחד. וגם אם הוא אכן מיוחד בתחומו ובמינו גם הוא צריך קידום ואפילו קידום מיוחד על מנת להבליט את ייחודו על פני האחרים שהם איך שלא נסתכל עליהם גם מתחרים. ככל שיש יותר מתחרים צריך להשקיע בפעולות הקידום. ולנקוט בכול האמצעים הכשרים לקידום הקיימים בעידן הטכנולוגי. כאמור ללא קידום אין סיכוי שתגיעו לעמודים הראשונים במנוע החיפוש גוגל ולא השגתם את מטרת האתר.

מה הבעיה אני יכול לשלם לגוגל והוא ידאג שהאתר שלי יופיע ראשון!

תשובה לקביעה: אם הדרך הזו הייתה נכונה ובעלת יכולת אז כולם היו פותרים זאת באמצעות שטרות ופחות התעסקות ומאמצים. אז כן יש לך בעיה ואינך יכול לשלם לגוגל תמורת מיקום בדפים הראשונים. גוגל חושב בין השאר על הגולשים ואולי בעיקר. ולכן  בניית אתר מקצועי ומותאם ומנוע החיפוש הוא השלב הראשוני לקידומו, בתוך כך גם לדאוג לשיתופי פעולה באמצעות החלפת קישורים או רכישתם מאתרים אחרים ולהיפך.

אז מה זה קידום ממומן?

תשובה: זו דרך לקדם את האתר על ידי פרסומת כמו שאר הפרסומות ברשת רק בצורה שונה. לא באופן טבעי ומשכנע שאתה טוב יותר מהמתחרים. מאידך, האפשרות הזו אכן עולה כסף בכול פעם שמישהו מקליק על הקישור ורק דרך גוגל . במילים שגוגל מבין שמה של שיטת הקידום היא : גוגל אדוורדס.

ומה עם קידום עצמאי ?

תשובה: בעידן בו יש אין ספור מידע ברשת המדריך הרבה גולשים ובעלי אתרים כיצד לקדם את אתרם הדבר אכן אפרי. מאידך, אם מדובר על אתר שמתחרה בנתח שוק גדול מאוד העבודה היא רבה ומסובכת יותר. הדבר מצריך יידע מאוד מקצועי וגבוהה בתחום והתעסקות של לא מעט זמן ולמעשה כול הזמן.

נסכם במשפט: קידום אתרים הדרך היעלה בעלת מגוון פעילויות לקידום כול אתר ובכול תחום. קידום אתרים מהמקצוענים ומיועצי קידום אתרים נראה מבטיח כי האתר שלך יהיה בעמודים הראשונים ובתוך כך השגת היעדים.

דילוג לתוכן