10 הסטארט אפים הכי מעניינים

10 הסטארט אפים הכי מעניינים

מדי כמה שנים עורכת ישראל כנסים ותחרויות להכרזה על הסטארט אפים הכי מעניינים ברשת הישראלית. התחרויות נערכות תחת שיפוטם של צמרת אנשי ההייטק בארץ דוגמת אילן שרעבי ואחרים ובהצבעתם של גולשים מכל רחבי הארץ. הפרסים הוגשו לבעלי היזמויות המרגשות, המעניינות, המקוריות והיעילות ביותר. מה ריגש אתכם? מה גרם לכם להקליק על העכבר? ריכוז התוצאות לפניכם.

WIX

הייתה ונותרה הפלטפורמה האהובה ביותר לבנייה וניהול של אתרי אינטרנט גם על ידי החובבנים שהתחילו אך אתמול לחשוב על האפשרות של הקמת אתר. ניכר כי בשנה האחרונה עשתה WIX דרך משמעותית ופריצת דרך משמעותית וכיום כמעט אין וחברה או בונה אתרים שאינם עובדים עם WIX ברמה זו או אחרת.

הסטארט אפ המוביל בתחום המובייל – Waze

Waze, החברה שהפכה לשם דבר בתחום הניווט והנסיעה בדרכים עשתה לא מעט כותרות בשנה החולפת. עם שמועות על מכירתה ותחרויות עם מאות תוכנות אחרות הופסקה חרושת השמועות רק כאשר גוגל רכשה סופסוף את החברה הגדולה והמצליחה בעולם לניווט.

Prime Sense – מפעילת שבב הקינקט

הדור הראשון של מצלמת הקינקט היא בין הראשונות בטכנולוגיית הראייה הממוחשבת. תחום הראייה הממוחשבת מהווה את התחום החם ביותר כיום. ותודות לשבב שפותח על ידי Prime Sense הושגו התקדמויות משמעותיות בתחום הראייה הממוחשבת. המצלמה נרכשה על ידי אפל והיא אחת מהרכישות הגדולות ביותר של החברה מחוץ לארצות הברית.

MyPermissions – תחום אבטחת המידע

אנטיוירוס לרשתות חברתיות – יש דבר כזה! לא רוצים לנדב מידע פרטי? מעתה תוכלו! האנטיוירוס סורק למעשה את הרשאות היישומים ברשתות החברתיות השונות ובשירותי הענן שאלו מעניקות. הסריקה מתבצעת בפייסבוק וטוויטר, בגוגל ודרופבוקס, אינסטגרם ועוד. כאשר אחת מהאפליקציות ניגשת למידע האישי של המשתמש – האפליקציה מתריעה על כך למשתמש תוך מתן אפשרות לביטול הגישה הזרה לנתונים.

Feex– הקטנת מחירי עמלות בקליק

באמצעות Feex תוכלו לבדוק את עמלות נמוכות יותר לשירותים הפיננסיים השונים. הממציאה הינה חברה ישראלית וידועה בתור הרובין הוד הישראלי. מייסדיה הם מייסדי Waze ומוכיחים שוב כי הצלחה ניתן גם ניתן לשכפל.

למדתם משהו חדש? נהנתם לקרוא? שתפו ברשתות החברתיות! פייסבוק / טוויטר / טלגרם / וואטסאפ /